Vítáme Vás na stránkách, které jsou oficiálními stránkami Sboru dobrovoných hasičů Nedakonice. Na těchto stránkách se budeme snažit Vám poskytovat informace o činnosti a práci našeho sboru. Budete mít možnost se zde informovat o práci jednotky SDH obce Nedakonice a také získat užitečné informace z oblasti požární ochrany nebo ochrany obyvatelstva.

 

16.01.2018 požár RD Boršice

V úterý  16.1.2018 ve 21:18 hod. byla naše jednotka vyslána krajským operačním střediskem HZS Zlínského kraje k požáru rodinného domu do obce Boršice. Jednotka vyjela s technikou CAS 24/2500/400 LIAZ v počtu 1+7.

Naše jednotka přijela na místo současně s hasiči HZS Zlínského kraje  - PS Uh. Hradiště. Na místě zásahu  byl zjištěn požár sazí v komíně rodinného domu u kterého již zasahovala jednotka JSDH Boršice.  Naše jednotka zůstala v záloze na místě zásahu a následně se vrátila na základnu.