Vítáme Vás na stránkách, které jsou oficiálními stránkami Sboru dobrovoných hasičů Nedakonice. Na těchto stránkách se budeme snažit Vám poskytovat informace o činnosti a práci našeho sboru. Budete mít možnost se zde informovat o práci jednotky SDH obce Nedakonice a také získat užitečné informace z oblasti požární ochrany nebo ochrany obyvatelstva.

 

13.10.2018 Závod požárnické všestrannosti a požární útok s překážkami CTIF

V sobotu 13.10.2018 se v Šumicích konala soutěž v rámci celostátní hry Plamen, která začala závodem požárnické všestrannosti a po obědě pokračovala požárním útokem s překážkami CTIF. Na startu bylo prezentováno 19 hlídek mladších a 18 hlídek starších žáků.

12.08.2018 Soustředění mladých hasičů

 Ve dnech 12.-17. srpna 2018 proběhlo soustředění našich mladých hasičů. Hlavní náplní soustředění byla příprava na podzimní kolo hry Plamen – závod požárnické všestrannosti, požární útok s překážkami CTIF ale také na vodácký výcvik. Naše základna se nacházela v přístavišti ve Vnorovech přímo u plavební komory Baťova kanálu.

27.05.2017 Dětský den Nedakonice

Jako každoročně se náš sbor zapojil do pořádání dětského dne v Nedakonicích. S přípravou nám poprvé pomáhali také mladí hasiči, kteří dále dohlíželi na správné splnění všech disciplín.

více foto zde: https://www.facebook.com/groups/MladiHasiciNedakonice/