Mladí hasiči

Vítáme Vás na stránkách, které jsou oficiálními stránkami Sboru dobrovoných hasičů Nedakonice. Na těchto stránkách se budeme snažit Vám poskytovat informace o činnosti a práci našeho sboru. Budete mít možnost se zde informovat o práci jednotky SDH obce Nedakonice a také získat užitečné informace z oblasti požární ochrany nebo ochrany obyvatelstva.

 

01.07.2018 Požární sport mladých hasičů

V letošním roce se naši mladí hasiči aktivně zapojili do celostátní hry Plamen, za náš kolektiv v požárním sportu soutěžilo jedno smíšené družstvo v kategorii starších. Účastnili se celkem sedmi soutěží Velké ceny okresu Uherské Hradiště. Na všech soutěžích byla vždy splněna hlavní disciplína v požárním útoku a průběžně zlepšován celkový čas.

12.05.2018 Okresní kolo hry Plamen 2017/18

Okresní kolo hry Plamen se letos poprvé konalo na hřišti v Nedakonicích. Tentokrát se jedno družstvo našich mladých hasičů zapojilo do všech disciplín v kategorii starších, vše splnili bez trestných bodů a v požárním útoku dosáhli doposud svého nejlepšího času.

10.03.2018 Zkoušky mladých hasičů

V sobotu 10.3.2018 se na hasičské zbrojnici v Bojkovicích konaly zkoušky k získání odznaků odborností mladých hasičů. Díky obtížné přípravě jsme z našeho sboru přihlásili 6 dětí.