Vítáme Vás na stránkách, které jsou oficiálními stránkami Sboru dobrovoných hasičů Nedakonice. Na těchto stránkách se budeme snažit Vám poskytovat informace o činnosti a práci našeho sboru. Budete mít možnost se zde informovat o práci jednotky SDH obce Nedakonice a také získat užitečné informace z oblasti požární ochrany nebo ochrany obyvatelstva.

 

12.05.2018 Okresní kolo hry Plamen 2017/18

Okresní kolo hry Plamen se letos poprvé konalo na hřišti v Nedakonicích. Tentokrát se jedno družstvo našich mladých hasičů zapojilo do všech disciplín v kategorii starších, vše splnili bez trestných bodů a v požárním útoku dosáhli doposud svého nejlepšího času.

10.03.2018 Zkoušky mladých hasičů

V sobotu 10.3.2018 se na hasičské zbrojnici v Bojkovicích konaly zkoušky k získání odznaků odborností mladých hasičů. Díky obtížné přípravě jsme z našeho sboru přihlásili 6 dětí.

12.08.2017 Soustředění mladých hasičů

 Ve dnech 12.-17. srpna proběhlo první soustředění našich mladých hasičů. Hlavní náplní soustředění byla příprava na podzimní kolo hry Plamen – závod požárnické všestrannosti a vodácký výcvik. Naše základna se nacházela v přístavišti ve Vnorovech přímo u plavební komory Baťova kanálu.