Vítáme Vás na stránkách, které jsou oficiálními stránkami Sboru dobrovoných hasičů Nedakonice. Na těchto stránkách se budeme snažit Vám poskytovat informace o činnosti a práci našeho sboru. Budete mít možnost se zde informovat o práci jednotky SDH obce Nedakonice a také získat užitečné informace z oblasti požární ochrany nebo ochrany obyvatelstva.

12.08.2017 Soustředění mladých hasičů

Ve dnech 12.-17. srpna proběhlo první soustředění našich mladých hasičů. Hlavní náplní soustředění byla příprava na podzimní kolo hry Plamen – závod požárnické všestrannosti a vodácký výcvik. Naše základna se nacházela v přístavišti ve Vnorovech přímo u plavební komory Baťova kanálu.

30.06.2017 Ukončení školního roku

V rámci ukončení školního roku proběhlo v pátek 30.6.2017 vystoupení našich mladých hasičů.

27.05.2017 Dětský den Nedakonice

Jako každoročně se náš sbor zapojil do pořádání dětského dne v Nedakonicích. S přípravou nám poprvé pomáhali také mladí hasiči, kteří dále dohlíželi na správné splnění všech disciplín.

více foto zde: https://www.facebook.com/groups/MladiHasiciNedakonice/