Funkcionáři SDH

Předsedové a starostové sboru
Funkce Jméno Příjmení Od Do
Předseda Martin Lenhart 1896 1903
Předseda Cyril Martinák 2.2.1903 1907
Předseda František Mareček 24.1.1909 1911
Předseda Cyril Vycudilík 5.2.1911 24.4.1926
Předseda Antonín Martinák 25.4.1926 30.3.1935
Předseda Kliment Vaďura 31.3.1935 1.3.1946
Předseda Martin Čagánek 9.3.1947 19.4.1952
Předseda Josef Mareček 20.4.1952 12.1970
Předseda Antonín Úlehla 1971 5.12.1976
Předseda Jan Úlehla 1977 30.11.1979
Předseda Petr Rašplička 1980 25.11.1982
Předseda Jiří Pakr 26.11.1982 25.1.1991
Starosta Eva Králová 13.2.1991 21.1.1995
Starosta Lubomír Král 22.1.1995 4.10.2001
Starosta Josef Otrusina 16.11.2001 15.1.2015
Starosta David Dvouletý 16.1.2015 dosud

 

Velitelé sboru
Jméno Příjmení Od Do
Antonín Kaiser 31.01. 1897 1899
Antonín Martinák 15.01. 1899 24.04.1926
Theodor Vaďura 24.04. 1926 03.03.1936
Josef Obdržálek 04.04. 1936 23.02.1946
Bohumil Masařík 24.02. 1946  
Karel Lecián 06.01. 1957 7.12.1960
Josef Obdržálek 08.12. 1960 11.12.1965
Václav Novotný 12.12. 1965 16.1974
Jaroslav Kedroň 01.06. 1974 27.08.1980
Tomáš Janás 17.09. 1980 26.11.1982
Jaroslav Lenhart 26.11. 1982 1993
Milan Dvouletý 22.01. 1995 08.01. 2010
Richard Březina 09.01. 2010 Dosud