13.10.2018 Závod požárnické všestrannosti a požární útok s překážkami CTIF

V sobotu 13.10.2018 se v Šumicích konala soutěž v rámci celostátní hry Plamen, která začala závodem požárnické všestrannosti a po obědě pokračovala požárním útokem s překážkami CTIF. Na startu bylo prezentováno 19 hlídek mladších a 18 hlídek starších žáků.

Číst dál...

12.08.2018 Soustředění mladých hasičů

 Ve dnech 12.-17. srpna 2018 proběhlo soustředění našich mladých hasičů. Hlavní náplní soustředění byla příprava na podzimní kolo hry Plamen – závod požárnické všestrannosti, požární útok s překážkami CTIF ale také na vodácký výcvik. Naše základna se nacházela v přístavišti ve Vnorovech přímo u plavební komory Baťova kanálu.

Číst dál...

01.07.2018 Požární sport mladých hasičů

V letošním roce se naši mladí hasiči aktivně zapojili do celostátní hry Plamen, za náš kolektiv v požárním sportu soutěžilo jedno smíšené družstvo v kategorii starších. Účastnili se celkem sedmi soutěží Velké ceny okresu Uherské Hradiště. Na všech soutěžích byla vždy splněna hlavní disciplína v požárním útoku a průběžně zlepšován celkový čas.

Číst dál...

12.05.2018 Okresní kolo hry Plamen 2017/18

Okresní kolo hry Plamen se letos poprvé konalo na hřišti v Nedakonicích. Tentokrát se jedno družstvo našich mladých hasičů zapojilo do všech disciplín v kategorii starších, vše splnili bez trestných bodů a v požárním útoku dosáhli doposud svého nejlepšího času.

Číst dál...

10.03.2018 Zkoušky mladých hasičů

V sobotu 10.3.2018 se na hasičské zbrojnici v Bojkovicích konaly zkoušky k získání odznaků odborností mladých hasičů. Díky obtížné přípravě jsme z našeho sboru přihlásili 6 dětí.

Číst dál...

12.08.2017 Soustředění mladých hasičů

 Ve dnech 12.-17. srpna proběhlo první soustředění našich mladých hasičů. Hlavní náplní soustředění byla příprava na podzimní kolo hry Plamen – závod požárnické všestrannosti a vodácký výcvik. Naše základna se nacházela v přístavišti ve Vnorovech přímo u plavební komory Baťova kanálu.

Číst dál...

30.06.2017 Ukončení školního roku

V rámci ukončení školního roku proběhlo v pátek 30.6.2017 vystoupení našich mladých hasičů.

 

 

Číst dál...

27.05.2017 Dětský den Nedakonice

Jako každoročně se náš sbor zapojil do pořádání dětského dne v Nedakonicích. S přípravou nám poprvé pomáhali také mladí hasiči, kteří dále dohlíželi na správné splnění všech disciplín.

více foto zde: https://www.facebook.com/groups/MladiHasiciNedakonice/

Číst dál...

13.05.2017 První soutěž mladých hasičů

První soutěž našich mladých hasičů se konala v Bojkovicích v rámci Okresního kola hry plamen 2016/2017. Tato soutěž byla pro nás především seznamovací s cílem získání více zkušeností pro další účasti na soutěžích a trénování.

Číst dál...

11.03.2017 Zkoušky mladých hasičů

V sobotu 11.3.2017 se na hasičské zbrojnici ve Starém Městě konaly zkoušky k získání odznaků odborností mladých hasičů. Díky obtížné přípravě jsme z našeho sboru přihlásili 8 dětí.  Z důvodu nemoci se 2 děti nakonec nemohly zúčastnit.

Číst dál...