21.02.2013 požár Moravský Písek

Ve čtvtek 21.2.2013 23:39 byla na základě žádosti krajského operační střediska HZS Jihomoravského kraje naše jednotka vyslána krajským operačním střediskem HZS Zlínského kraje k požáru hospodářského objektu u rodinného domu v Moravském Písku. Po vyhlášení poplachu jednotka vyjela s technikou CAS 24/2500/400 LIAZ v počtu 1+6.

  

Jednotka byla namísto zásahu vyslána jako posilová jednotka v rámci mezikrajské výpomoci. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že již na místě zasahuje jednotka HZS JMK - stanice Veselí nad Moravou a místní jednotka z Moravského Písku. Velitel zásahu byl informován o silách a prostředcích se kterými se jednotka dostavila na místo zásahu. Velitel jednotky provedl průzkum v půdním prostoru sousední garáže, která byla přistavena k hořícímu objektu Průzkumem bylo zjištěno, že se požár zatím na objekt nerozšířil. Současně s provedeným průzkumem členové jednotky prováděli hasební zásah ze strany sousedního pozemku po nastavovacím žebříku do prostoru střechy hořícího objektu. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila na základnu.

  • IMG_2147
  • IMG_2150
  • IMG_2151
  • IMG_2152
  • Mor písek