31.7.2017. Požár pole Stříbrnice

V pondělí 31.7.2017 v 18:27 hod. byla naše jednotka vyslána krajským operačním střediskem HZS Zlínského kraje k požáru pole ve Stříbrnicích. Po vyhlášení poplachu vyjela jednotka s technikou CAS 24/2500/400 LIAZ v počtu 1+4.

Naše jednotka přijela na místo události společně s jednotkou HZS Zlínského kraje - stanice Uherské Hradiště. Na místě již zasahovala jednotka SDH Boršice, která na místo dorazila krátce před naší jednotkou. Průzkume bylo zjištěno, že hoří strniště na poli mezi Stříbrnicemi, Medlovicemi a Újezdcem u Osvětiman a požár se vlivem větru dále šíří. Okamžitě byl nasazen vysokotlaký proudu po obvodu hořící plochy. Plocha zasažená požárem byla následně oborána za pomocí traktoru zemědělské společnosti.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://hasici.nedakonice.cz/images/fotogalerie/zasahy/2017-07-31