INFORMACE PRO RODIČE ZÁJEMCŮ O KROUŽEK

MLADÝCH HASIČŮ PŘI SDH NEDAKONICE

• Prosíme o vyplnění přihlášky do kroužku, přihlášky do SDH Nedakonice a o podepsání Desatera mladého hasiče – do 23. 9. 2016
  • Prosíme o dodání 1x fotografie dítěte běžného pasového formátu na přihlášku do SDH – do 30. 9. 2016 (lze i výřez z fotografie, „domácí“ výtisk, apod.). V případě, že nemáte žádnou vhodnou fotku k dispozici (ani digitálně), tak si foto pořídíme na příští schůzce – nemusíte kvůli SDH k fotografovi.
  • Přihlášení do kroužku a do SDH Nedakonice je závazné. Po přihlášení je nutno veškerou absenci omlouvat předem u vedoucích kroužku. Členství v kroužku a v SDH Nedakonice je ryze dobrovolné a lze jej kdykoliv písemně vypovědět.
  • Na sportovní aktivity a výlety do přírody prosíme pohodlné sportovní oblečení a pevnou obuv.
  • Pro finanční zajištění kroužku aktivně hledáme sponzory. Pokud se nám zadaří, bude veškerá činnost financována z těchto zdrojů. Finanční prostředky od členů budeme vybírat pouze v případě výletů nad rámec běžného programu (cestovné, vstupné, apod.). Každá taková akce bude včas oznámena.
  • Ověřujeme možnost kolektivního pojištění při sportovních akcích přes SH ČMS. O výsledku Vás budeme informovat.
  • Na přihlášku prosím vyplňte kontaktní e-mail. Budeme mít snahu pravidelně Vás informovat o pořádaných akcích a o činnosti kroužku. Tyto informace budou rovněž uveřejňovány na www.hasici.nedakonice.cz v nově vzniklé sekci Mladí hasiči nebo v aktualitách.
  • V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat.

V Nedakonicích, dne 16. 9. 2016.

Vedoucí kolektivu mladých hasičů

Jiří Wolf a Richard Březina